جت جکوزی چیست؟

تعویض نازل جت جکوزی

یک جت جکوزی، شامل قسمت های مختلفی است. جت جکوزی، شامل دو قطعه اصلی “پایه جت” و “سرجت” است. پایه جت، بخشی است که در قسمت پشت دیواره جکوزی نصب شده و دربرگیرنده دیفیوزر، اتصالات هوا و آب، قاب و چشمی نازل است. یکی از مسائلی که باعث می شود انتخاب و خرید جت جکوزی مشکل باشد، تنوع بسیار زیاد آنها از نظر نوع، سایز و رنگ است. برای کمک به انتخاب بهتر جت جکوزی، در ادامه به معرفی انواع و تفاوت آنها با یکدیگر خواهیم پرداخت.

 

سیستم لوله کشی جکوزی:

به مسیر گردش آب در جکوزی گفته می شود. مسیری که آب در مدار گردش آب جکوزی ها طی می کند مشابه با مدار گردش آب استخرهاست. البته مدار گردش آب استخر و جکوزی ممکن است مشترک و مجزا باشد که هریک مزایا و معایب مخصوص خود را دارد. جکوزی ها به لحاظ سیستم لوله کشی ممکن است مجهز به خط تخلیه اصلی، اسکیمر یا هردوی آن ها باشد. در بعضی از جکوزی ها چند دریچه تخلیه در نظر گرفته می شود تا در مواقعی که یکی از دریچه ها توسط دست یا پای شناگرانمسدود شد، تخلیه آب از طریق سایر دریچه ها امکان پذیر باشد.

اسید شوئی جکوزی

توضیحاتی در مورد جکوزی:

طبق نظر بسیاری از کارشناسان و محققین یکی از بهترین راه‌ها برای تجدید قوای اعضای بدن پس از یک روز سخت کاری ، استفاده از آب‌درمانی و یا به اصطلاح رایج‌تر جکوزی است. در این روش آب و هوا توسط پمپ با یکدیگر ترکیب و با فشار معینی به نقاط حساس بدن وارد می‌شوند که موجب رفع خستگی و کوفتگی عضلات، تسهیل در جریان خون، دفع سموم بدن و تونینگ عضلات می‌شوند.

تعمیر جکوزی
>