تعمیر استخر

تعمیر استخر

برخی خدمات تعمیر و نگهداری استخر :

تعمیر استخر و جکوزی

۱-تعویض شن سیلیس تصفیه – ارسال سنگ سیلیس فیلتر – تهیه و تعویض سیلیس دانه بندی شده ریز و متوسط و درشت خارجی وایرانی -اضافه کردن لایه کربن اکتیو بجای سیلیس ( فعال ) به فیلتر شنی استخر و جکوزی برای از بین بردن رنگ و بوی نامطبوع آب .

۲-نصب مینی چیلر برای حوضچه آب سرد

۳-عایق کاری موترخانه ها با بهترین کیفیت مصالح و اجراء

۴-تعمیر کلیه پمپ های تصفیه و جت پمپ های استخر

۵-نصب سختیگیر و شارژ واحیای آن

۶- نصب دستگاه اتوماتیک تنظیم کلر و pH .

۷-راه اندازی ونصب انواع چیلر تراکمی و جذبی

۸-راه اندازی و اجرای انواع بویلر آب گرم آب داغ و بخار

۹-نصب و راه اندازی سونا خشک با مشعل و المنت حرارتی

۱۰-نصب انواع steam boiler برای سونا بخار

۱۱-اتوماسیون سیستم تزریق کلر با قابلیت مانیتور و کنترل از راه دور

۱۲- آب بندی تانک استخر و جکوزی با مواد درجه یک رزینی

۱۳- نصب سختی گیر و تعویض رزین و سیلیس

تغییرات موتورخانه و استخر با توجه به تغییرات فصل

تعمیرات و نگهداری – شوفاژ –نصب و راه اندازی و تعمیر پمپ های تحت فشار و سیرکوله، مشعل، اسیدشویی کوئل، کلیه خدمات تعمیراتی و سرویس موتورخانه های کوچک و بزرگ آپارتمانهای خود را به ما بسپارید تا زمستانی گرم و تابستانی خنک را در کنار خانواده تان سپری نمائید .

اجرا و تعمیر و نگهداری موتورخانه تعمیر و نگهداری موتورخانه استخر و سونا و جکوزی اجرا تعمیر و نگهداری موتورخانه منازل تعمیر و نگهداری موتورخانه مجتمع های مسکونی تعمیر و نگهداری موتورخانه برج ها تعمیر و نگهداری موتورخانه ادارات اجرا تعمیر و نگهداری موتورخانه بیمارستان تعمیر و نگهداری موتورخانه استخر سونا و جکوزی تعمیر راه اندازی و نگهداری انواع ، چیلرهای تراکمی و جذبی توسط کادر متخصص مجرب انجام کلیه محاسبات حرارتی و برودتی تهیه نقشه های موتورخانه.

شرکت مهرگان پارس با کادری مجرب و دوره دیده و با تجربه در امر تاسیسات حرارتی و برودتی آماده اجرا و نگهداری از سیستم تاسیسات حرارتی و برودتی شما می باشد کلیه خدمات تاسیسات گرمایش و سرمایشی شامل : نصب ، تعمیر ، سرویس و نگهداری و راهبری تاسیسات با بالاترین کیفیت موجود .

تعمیرات استخر

تعمیرات استخر

تذکر: همیشه اسید را به آب اضافه کنیدو هیچوقت اسید را با اسید دیگر ترکیب نکنید

تعمیرات استخر

اسید شویی استخر در واقع برداشتن یک لایهء ظریف ونازک از کثیفیها از سطوح استخر میباشد. اگر بعد از اسید شویی استخر به استخر نگاه کنیم استخری تازه ونو پدیدار میشود گویی که استخر تازه ساخته شده است. اسیدشویی استخر یک تخصص خاص وجدا از واحد تعمیرو نگهداری استخر میباشد. شاید در نگاه اول اسید شویی استخر کار راحتی باشد, اما اینطور نیست. فاصله بین کسی که اسیدشویی استخر راانجام میدهد با اسید استفاده شده در استخر در حد صفر یا بهتر بگم اصلا فاصله ای وجود ندارد. از یک طرف پاشش اسید و از طرف دیگر بخار اسید که از واکنش اسید با مواد روی سطوح دیوار بوجود می آید شرایط بدی را جهت انجام کار به وجود میاورند.

با اسید میتوان:

۱- استخر

۲- جکوزی

۳- حوضچه آب سرد

۴- سونا بخار

۵- آبنما

و غیره را میتوان تمیز وپاکیزه کرد.

در موقع اسید شویی استخر باید شرایط محیط را در نظر گرفت. اسید شوی استخرهای موجود در فضای بازوفضای بسته با هم متفاوت است.

لطفا جهت دریافت قیمت با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

رفع نشتی از کف و دیواره و لوله های متصل بین کاسه استخر و جکوزی رفع زنگاب منابع تصفیه و جت جکوزی تعویض لوله پوسیده مدار تصفیه استخر وجکوزی ساخت و تعویض رینگ جکوزی- ساخت رینگ گالوانیزه جکوزی ساخت و اجراء رینگ جکوزی با لوله سبز لوله کشی ونصب رادیاتور شوفاژ در اتاقک سونا جهت جلوگیری از مصرف بی رویه انرژی برق و گاز تعمیر سونا تعمیر و ترمیم قسمت های معیوب چوبکاری سونا جابجایی و نصب تابلو برق سونا و تابلو کنترل دمای سونا و ترمومتر و ترموستات سونا در بهترین محل و قابلیت تعیین و تشخیص دما سنگ چینی استاندارد و آجر چینی ( آجر نسوز ) و ساخت طبقات فلزی جهت جلوگیری از سوختن المنت سونا در اثر پاشیدن آب و ریختن مایع اکالیپتوس برروی المنت هیتر برقی سونا عایق کاری حرارتی Thermal insulations دیواره سونا با سیمان نسوز – پشم شیشه – آجر نسوز جهت کاهش پرت انرژی و ایزوله کردن دیواره ها رفع زنگ زدگی و زنگابه آب استخر و جکوزی عقد قرارداد نگهداری استخر و جکوزی تعویض شن سیلیس تصفیه استخر و تصفیه جکوزی. تخلیه شن سیلیس و رنگ آمیزی داخل فیلتر فلزی با رنگ اپوکسی جهت رفع زنگ زدگی و عدم ایجاد رنگ تیره و قهوه ای آب ورودی به حوضچه جکوزی و استخر اضافه کردن لایه کربن اکتیو بجای سیلیس ( فعال ) به فیلتر شنی استخر و جکوزی برای از بین بردن رنگ و بوی نامطبوع آب نصب و تعمیر دستگاههای سختی گیر رزینی فلزی و فایبر گلاس و انواع سیستم های میکرو فیلتراسیونو فیلتر های ستون شنی و کربن اکتیو و فیلتر کارتریج و هاوزینگ پلی کربناته و استیل فیلتر های تصفیه Hydro swim filter نصب و خدمات دستگاههای گند زدایی ضد عفونی و استریلیزاسیون و پرتو دهی فرابفش آب و گند زدایی پساب تامین مواد شیمیایی مربوط به تصفیه آب و انواع رزین های تعویض یونی و کلر و کربن فعال و مواد آنتی اسکالانت مواد شیمیایی نگهداری از آب OMNI جداسازی مدار گرمکن استخر از تصفیه استخر با نصب پمپ تصفیه مجزاء نصب شیر برقی بر مدار مبدل آبگرم استخر و جکوزی تعویض هیتر برقی مستعمل سونا خشک و نصب دستگاه جدید نصب تایمر وزمان سنج کلی برای استارت و استوپ تجهیزات روشنایی و جت جکوزی و هیتر سونا خشک و دیگ بخار سونا بخار ( جهت اعلام اتمام تایم و بالا بردن سطح ایمنی امجموعه استخر )

تعمیر جکوزی

تعمیر جکوزی

تعمیر جکوزی استفاده از وان جکوزی در خانه های مدرن امروزی بخصوص به دلیل خواص درمانی که دارد بسیار پذیرفته شده و تعداد خانواده هایی که از این نوع امکان در خانه خود بهره می برند بسیار زیاد شده است. مشخصا هر سیستمی که با آب و برق سر و کار داشته باشد در برهه هایی از زمان خراب می شود و نیاز به نگهداری و گاها تعمیر وان جکوزی نیز مشهود می شود. شاید اولین موضوعی که برای عیب یابی و تعمیر وان جکوزی نیاز است بدانیم نوع جکوزی است. امروزه بسته به نوع کاربری آنها جکوزی های متفاوتی در مجموعه ها و خانه ها نصب و راه اندازی می شود ولی در این مقاله ما صرفا حوزه تعمیر وان جکوزی خانگی را مد نظر قرار داده ایم.

تعمیر جکوزی خانگی

پیدا کردن ایراد در جکوزی خانگی خیلی مهم است تا از هزینه های اضافی جلوگیری بشود. متاسفانه امروزه بعضی از تعمیر کار ها به دلیل کم بودن تجربه در این امر عامل هزینه های بالا و اضافی میشوند که در آخر میبینند ایراد از جای دیگری بود..
ما با به کار گیری افراد با تجربه و دوره دیده نظر بر این داریم تا تمام مشکلات تاسیسات را با کمترین هزینه به پایان برسانیم و تعمیر بکنیم.

>