تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران

تعمیرات پکیج دیواری در غرب تهران و دیگر نقاط شهر تهران از خدمات شرکت ما میباشد که به صورت تخصصی نیرو های خود را در غرب و شمال غرب تهران مستقر کرده ایم تا در اولین فرصت و کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار پکیج برای خدمت رسانی در محل حاظر بشود

تعمیرات پکیج دیواری در غرب تهران

 • تعمیر کار پکیج

پکیج، دستگاهی است که برای گرمایش محیط به کار می رود، اما این دستگاه نیز مانند لوازم دیگر احتیاج به سرویس مناسب و نگهداری دارد، در این مقاله از سرویس پکیج و تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران سخن خواهیم گفت.

اگر می خواهید پکیجی که استفاده می کنید در تمام دوران عمر خود بهینه کار کند، باید سرویس دوره ای آن مرتب انجام شود، علاوه بر سرویس دوره ای، بسته به نیاز دستگاه از سرویس کامل پکیج که بهینه ترین و کامل ترین نوع سرویس است نیز می توانید بهره ببرید،سرویس و نگهداری پکیج به بالا بردن عمر دستگاه کمک به سزایی خواهد کرد.

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج، تعویض رسوب گیرهای ورودی پکیج است، رسوب گیر مخزنی است که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد ازاتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود زیرا همچنین اگر از رسوب گیر نامناسب استفاده شود عملکرد گردش آب نیز با مشکل مواجه خواهد شد، معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.

توجه: قبل از انجام سرویس پکیج و یا هر عملیات دیگری روی آن مراحل زیر را طی کنید و سپس اقدام کنید

1. دوشاخه دستگاه را از پریز برق بکشید
2. با پای برهنه یا دستان مرطوب به پکیج دست نزنید
3. مواد قابل اشتعال یا گرمازا را از محل دور کنید
4. بعد از اتمام کار و قبل از روشن کردن پکیج تمامی موارد ایمنی دستگاه را چک کنید

شما میتوانید مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور را هم مطالعه بفرمایید

رسوب زدایی مبدل اصلی و ثانویه پکیج:
مبدل گرمایی پکیج از اجزای بسیار مهم آن است. در صورت رسوب گرفتن این مبدل، آب به خوبی گرم نمی‌شود و باعث می‌شود کاربر درجه پکیج را بالاتر از حد معمول ببرد و درنتیجه انرژی بیشتری صرف تولید گرما شود، ضرر دیگر آن فشار به پمپ سیرکولاتور است.

سرویس مشعل: مشعل ها نقش مهمی در گرمای تولید شده توسط پکیج دیواری دارند، برای عملکرد بهتر مشعل، این قطعه باید به صورت سالیانه تمیز و نازل های آن کنترل شوند.

بازدید پمپ: پمپ سیرکولاتور که از اجزای مهم پکیج دیواری است، باید بصورت سالیانه بازدید شده تا در صورت گرفتگی احتمالی از خرابی و تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران جلوگیری شود و با آزادسازی محور پمپ بتواند به راحتی به گردش دربیاید و فشار کمتری به آن وارد شود. حتی ممکن است پمپ سیرکولاسیون نیاز به هواگیری داشته باشد برای انجام این کار بعد از خاموش نمودن دستگاه و پر شدن سیستم شوفاژ از آب با باز کردن پیچ اتوماتیک هواگیر این کار را انجام دهید. بعد از اتمام کار پیچ را محکم ببندید تا آب نشت نکند.

سیستم های ایمنی: سیستم های ایمنی پکیج دیواری مانند قطع خودکار گاز در صورت روشن نشدن مشعل، سیستم تنظیم جریان گاز، سنسور فشار و دود باید هر سال بازدید و سرویس شوند، چک نکردن سیستم های ایمنی پکیج عواقب سنگینی را به همراه دارد و باعث میشود شما نیاز پیدا کنید به تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران توسط تعمیرکار پکیج

کنترل فیلتر: همانطور که در ابتدای متن نیز ذکر شد، تمامی فیلترها و به خصوص فیلترهای موجود در مسیر جریان آب به دلیل امکان نشتی های احتمالی در آن باید بازدید و سرویس شوند، نشتی ها را بگیرید یا اگر فیلتر دیگر کارایی لازم را ندارد آن را تعویض کنید


هواگیری پکیج برای کم کردن سر و صدای ناشی از کار پکیج دیواری و کمک به کار سیستم، عمل هواگیری از لازم ترین موارد سرویس پکیج است، با استفاده از پیچ هواگیر اتوماتیک و دقت لازم این کار را انجام دهید.

تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت: از نشانه های سرویس پکیج دیواری مناسب، تنظیمات خوب دستگاه است، این کار به نسبت حساس را به تعمیرکار پکیج مجرب بسپارید تا با توجه به نوع پکیج، محل، عوامل جانبی و فشار وارد شده به پکیج دیواری به درستی این کار را انجام دهد.

جرم گیری و تعویض قطعات: همانطور که در اول مقاله نیز گفته شد تمیز کردن ظاهر پکیج دیواری و قطعات درونی آن از اصول اولیه سرویس است، با حفظ نکات ایمنی این کار را خودتان نیز می توانید انجام دهید همچنین در صورت مشاهده خرابی یا کم کاری قطعات آنها را تعویض کنید، برای تمیز کردن رویه و قطعات پلاستیکی پکیج اغلب از دستمال آغشته به آب و صابون استفاده می شود.

شما میتوانید مقاله تعمیر پکیج بوتان را هم مطالعه بفرمایید

تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران

 • تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران

  تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران

  در صورت کاهش درجه فشار پکیج ، یک شیر کوچک زیر پکیج تعبیه شده است این شیر را در جهت عکس عقربه های ساعت بچرخانید تا آب وارد مدار شده و فشار درجه بالا برود هرموقع فشار پکیج روی 1.5 بار رسید میتوانیم شیر را ببندیم. شاید برای شما سوال باشد اگر فشار پکیج بالا رفت چگونه میتوانیم فشار پکیج را کاهش دهیم. اگر بنا به هر دلیلی مشاهده شد فشار پکیج بیشتر از 3 بار را نشان میدهید میتوانیم طبق دستورالعمل زیر فشار پکیج را کم کنیم.
  1- پکیج دیواری را خاموش کرده و ترجیحا از برق خارج میکنیم.
  2- با توجه به اینکه زیر پکیج دیواری 4 عدد شیلنک رفت و برگشت آب وجود دارد و هر کدام از آنها یک فلکه دارد شیلنکی که ورودی آب شهری پکیج میباشد فلکه آن رامیبندیم تا از ورود آب به پکیج جلوگیری شود.
  3- یکی از شیرهای آب گرم واحد را کاملا باز میگذاریم ترجیحا شیر آب گرم حمام تا آخر باز شود.
  4- شیر کوچکی که در زیر پکیج دیواری وجود دارد و معروف به شیر پرکن است باز میکنیم . مشاهده میشود از شیر آبگرمی که باز گذاشته بودیم آب مدار پکیج دیواری در حال تخلیه شدن است و همزمان درجه فشار پکیج پایین می آید.
  5- هر کجا درجه فشار پکیج دیواری به حد نرمال رسید میتوانیم شیر پرکن را بسته شیر آب مصرفی را تا آخر میبندیم و فلکه متصل به شیلنک ورودی پکیج را باز میکنیم و پکیج را روشن مینماییم.

تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران

تعمیرات پکیج دیواری بوتان غرب تهران

تعمیرات پکیج دیواری بوتان غرب تهران-کم کردن فشار پکیج

برای بعضی از استفاده کنندگان پکیج این سوال پیش می اید ک چگونه میتوان در صورت بالا رفتن فشار پکیج(عقربه پکیج)فشار را پایین اوریم. یابه عبارت دیگر اب موجود در مسیر شوفاژ را تخلیه کرد؟؟؟

مرحله اول: شیر ورودی اب سرد یا شیر ورودی واحد را ببندید تا اب وارد پکیج نشود

مرحله دوم: شیر پرکن دستگاه را باز کنید .

مرحله سوم: یکی از شیر های ابگرم اشپزخانه یا سرویس بهداشتی را باز کنید. فشار مانومتر با تخلیه اب از شیر اب گرم پایین می اید. بینید .

شما میتوانید مقاله تعمیر پکیج گلدیران را هم مطالعه بفرمایید

 • نکته مهم:

اگر فشار مکرر بالا و پایین میرود نشانه وجود عیب در دستگاه است و نیاز به تعمیرات پکیج دیواری در غرب تهران دارد که شما میتوانید همین حالا تماس بگیرید و مشکل پکیج دیواری خود را مطرح کنید

تعویض شیر پرکن پکیج:

برای تعویض شیر پرکن پکیج ابتدا شیر ورودی سرد را میبندیم و بعد شروع به باز کردن شیر پرکن و بستن مجدد آن میشویم

تعمیر پکیج دیواری بوتان غرب تهران

تعمیر پکیج دیواری بوتان غرب تهران

در صورت خرابی پکیج شوفاژ دیواری بوتان منزل خود میتوانید همین حالا با یکی از خطوط ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاران ما با شما تماس بگیرند و پس از ثبت آدرس شما برای تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران و دیگر نقاط حاظر بشوند در تهران بیشترین فروش از دستگاه بوتان و ایران رادیاتور میباشد ما سعی کردیم در هر منطقه چند سرویس کار مجرب مستقر کنیم برای حال رفاه شما مشتریان عزیز

سرویس پکیج شوفاژ دیواری بوتان در محل

09128696191-09354401162 مهندس منتظری

شما میتوانید مقاله نصب پکیج را هم مطالعه بفرمایید

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

 تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

ما به غیر از تعمیر پکیج بوتان همچنین خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور غرب تهران را هم داریم که همانند خدمات بوتان خدمات ایران رادیاتور را هم ارائه میدهیم

سرویس پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور در محل

09128696191-09354401162 مهندس منتظری

 • تعمیر انواع رادیاتور گرمایش
 • تعمیر انواع پکیج شوفاژ دیواری یک مبدل ودو مبدل-
 • تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل اپتیما - کالداونیزا و کالدا Riello و Bensero Pro-
 • تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدلBM مدلB مدلM مدل E -
 • تعمیر انواع مدل های گلدیران
 • پرستیژ
 • پایونیر
 • مکث الیت
>