شماره تماس

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

امروزه پکیج دیواری ایران رادیاتور با پکیج دیواری بوتان رغابت میکند و تغریبا بیشترین فروش را در ایران در بخش پکیج شوفاژ دیواری به خود اختصاص داده اند در تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور قطعات به راحتی در بازار پیدا خواهد شد و نمایندگی های مختلفی در سطح شهر را دارا میباشد تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور اکثرا زیر نظر نمایندگی ها یا به صورت آزاد مشغول به تعمیر پکیج ایران رادیاتور میباشند دفتر مهرگان پارس آماده ارائه خدمات تعمیرات پکیج دیواری غرب تهران میباشد

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج های ایران رادیاتور شامل دوسری نوع M و نوع L می باشند، که پکیج های سری جدید L و سری قدیمی M هستند، تفاوت این دو نوع در مشخصات فنی، ظاهر و اندازه و نیز قیمت می باشد.

پکیج های ایران رادیاتور به صورت فن دار یا بدون فن، هیدرولیکی یا موتورایز در بازار عرضه می شوند.

شما میتوانید مقاله تعمیر پکیج بوتان را هم مطالعه بفرمایید

  • برای سهولت شما کاربران گرامی نکات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را در موارد زیر به صورت موردی بررسی می کنیم

1-چراغ سبز بر روی صفحه کنترل دستگاه نمایشگر روشن بودن پکیج دیواری ایران رادیاتور می باشد، در صورت عدم روشن شدن پکیج دیواری ایران رادیاتور ابتدا به دنبال علت بگردید، این مورد می تواند ناشی از مشکلات اتصال برق و گاز، وجود هوا در لوله گاز (احتیاج به هواگیری دارد) و یا ناشی از عدم تنظیم ترموستات باشد.

2 -اگر چراغ قرمز بر روی پکیج دیواری ایران رادیاتور خودنمایی کند، نشانی از وجود عیب و اشکال در دستگاه است، درصورت روشن شدن این چراغ کلید راه اندازی مجدد را فشار دهید درصورت قرمز ماندن چراغ برای عیب یابی از تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور کمک بگیرید تا شما را در تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور یاری نماید.

3 -قبل از تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور به دفترچه راهنمای پکیج دیواری ایران رادیاتور رجوع کرده و از مشخصات فنی و نیز جدول عیب یابی دستگاه اطلاع حاصل فرمایید، آگاهی از اطلاعات مخصوص به هر پکیج به تعمیرات پکیج دیواری کمک شایان توجهی خواهد کرد.

4 -درصورت قطع شدن مرتب دستگاه دودکش و مسیر آن را بررسی کنید، مسیر آن را باز کرده و اگر دودکش احتیاج به تعویض دارد حتما از دودکش مناسب با پکیج دیواری ایران رادیاتور و اصلی استفاده کنید.

5 -در نهایت از انجام کار صحیح پکیج شوفاژ دیواری مطمئن شده و با رعایت نکات ایمنی آن را روشن کنید.

تعممیرکار پکیج ایران رادیاتور;

شیر پرکن دستگاه

  • هواگیری رادیاتورها به چه روشی است ؟

- در صورتیکه سیستم شوفاژ شما مدار بسته باشد ( پکیج دیواری ) :

ابتدا دستگاه گرمایش مرکزی ( پکیج دیواری ) را خاموش می کنیم و سپس بعد از گذشت چند دقیقه تک به تک و از طریق پیچ های هواگیری که در انتهای هر رادیاتور می باشد ، عمل هواگیری را انجام می دهیم و در نهایت فشار دستگاه را از طریق شیر پر کن تعبیه شده در قسمت پایین آن بین 1.5 bar تا 1.7 bar تنظیم و دستگاه را روشن می کنیم.

در صورتیکه سیستم شوفاژ شما مدار باز باشد ( موتورخانه مرکزی ) :

ابتدا پمپ سیرکولاسیون مدار شوفاژ ( واقع در موتورخانه ) را خاموش می کنیم و سپس بعد از گذشت چند دقیقه اقدام به هواگیری رادیاتورها از طریق پیچ یا شیر هواگیری که در انتهای هر رادیاتور تعبیه شده است می نماییم . در نهایت پمپ سیرکولاسیون را مجدداً روشن می کنیم .

  • آیا در تابستان شیرهای رفت و برگشت باید بسته باشد ؟

خیر ، فقط شیر رفت بسته شود .


توجه پکیج های گرمایشی از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و زمینی تقسیم می شوند


شما میتوانید مقاله تعمیر پکیج گلدیران را هم مطالعه بفرمایید

همچنین پکیج های گرمایشی از نظر نوع سوخت مصرفی به چهار نوع تقسیم می شوند

1:پکیج گازسوز (دیواری و زمینی بدون صدا)

2:پکیج گازوئیل سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتورخانه یا انباری خارج از واحد مسکونی )

3:پکیج دوگانه سوز (زمینی با قابلیت نصب در موتور خانه یا انباری خارج از واحد مسکونی )

4:پکيج برقی (دیواری و زمینی بدون صدا )

در این پست قصد داریم تا آموزش هواگیری پکیج را برای شما عزیزان قرار دهیم. با توجه به شروع فصل سرما،  و راه اندازی مجدد پکیج ها در منازل و محیط های کاری نیاز به هواگیری پکیج زیاد احساس میشود. در ادامه شما را با نحوه هواگیری پکیج آشنا میکنیم . همچنین در صورت نیاز میتوانید با مهرگان پارس تماس بگیرید و مشکلات را مطرح کنید تا در اسرع وقت برطرف کنیم. در ادامه با آموزش هواگیری پکیج با ما همراه باشید.

برای رفع این مشکل باید رادیاتورها را یک به یک هواگیری کنید که مسیر جریان آب گرم رادیاتور از هوا تخلیه شده و گرمای مناسبی در رادیاتورها داشته باشید.

1:برای این کار ابتدا پکیج دیواری ایران رادیاتور را خاموش کنید

2: شیر هوا گیری رادیاتور که در قسمت بالایی قرار دارد را با پیچ گوشتی یا آچار مخصوص باز کنید و انقدر باز نگه دارید که هوای آن تخلیه شود.

3:بعد از هواگیری رادیاتور در زمان روشن شدن پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور پایین آمدن فشار را مشاهده می کنید

4: برای بالا رفتن فشار آب پکیج، باید از شیری که زیر پکیج ایران رادیاتور تعبیه شده است، استفاده کنید. این شیر مشکی رنگ برای هواگیری و تنظیم فشار پکیج می باشد

5:بعد از باز کردن شیر، می بینید که فشار پکیج دیواری ایران رادیاتور به آرامی بالا می آید. مراقب باشید این فشار نباید از میزان ۲ بار تجاوز کند. بعد از رسیدن به فشار مناسب شیر هواگیری را بندید

6:سپس پکیج دیواری ایران رادیاتور را روشن نموده و بعد از مدت زمانی گرم شدن یکنواخت رادیاتورها را احساس می کنید

همچنین اگر شوفاژ را هواگیری کردید اما کماکان سرد است به یکی از دلایل زیر می توان اشاره کرد:

1:کاهش فشار گاز

2: رسوب گرفتن مبدل

3: اشکال در ورودی گاز

4: اشکال در طراحی اولیه سایز لوله گاز ورودی

  • علت گرم نشدن شوفاژ بعد از هواگیری

در فصل سرما برخی از استفاده کنندگان از شوفاژ با مسئله گرم نشدن شوفاژ مواجه هستند.

مشکلی که برای یکی از کاربران رخ داده است بصورت زیر می باشد:

پکیج ایران رادیاتور در سال ابتدایی رادیاتورها را به خوبی گرم می کرده و محیط منزل بسیار گرم بوده تا حدی که نیازی به تنظیم درجه حداکثری پکیج شوفاژ دیواری نبوده است.

در زمستان سال دوم از گرمای پکیج دیواری ایران رادیاتور کاسته شده است و زمستان را به همین منوال پشت سر گذاشته اند.

امسال با مواجه با سرمای شدید زودهنگام در شهر تهران، پکیج ایران رادیاتور و رادیاتورها پاسخگوی گرم شدن محیط نمی باشند.

بعد از بررسی صورت گرفته توسط تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ما رادیاتورها را برای چندمین بار یک به یک هواگیری کردیم، میزان فشار پکیج شوفاژ دیواری به نزدیک به میزان ۲ بار تزریق شد. پس از روشن شدن پکیج دیواری ایران رادیاتور و تحت نظر داشتن آن مشاهده شد که درجه حرارت پکیج در درجه تنظیم حداکثری آن از میزان ۶۰ درجه سانتیگراد عبور نمی کند که دلیل گرم نکردن آب در چرخش شوفاژ می باشد.

 با مشورت با تکنسین های تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور علت، رسوب گرفتن مبدل های حرارتی موجود در مسیر آب گرم می باشد که انتقال حرارت به خوبی انجام نمی پذیرد و مبدل ها نیاز به اسید شویی دارند.

شما میتوانید مقاله نصب پکیج دیواری را هم مطالعه بفرمایید

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

تمامی کارشناسان و تعمیرکاران پکیج ایران رادیاتور که در مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شما خواهند بود.

به این دلیل که ما به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور آشنایی کامل داریم در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهیم بست.

ما در مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و کرج و همچنین نزدیک بودن به شما این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم.

زمانی که به هر دلیل اختلالی در نحوه کارکرد پکیج دیواری ایران رادیاتور شما وجود داشته باشد شما می‌توانید با ما تماس گرفته تا در کمترین زمان ممکن با اعزام تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور به مشکل شما رسیدگی شود با حضور تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در منزل شما ایشان با برسی کلی سیستم حدود عیب موجود را متوجه شده و با شرح آن به شما و میزان هزینه و مراحل انجام کار شمارا در جریان این کار قرار خواهد داد که با توجه به نظر و تصمیم شما این کار انجام خواهد شد یا اینکه به زمانی دیگر موکل می‌شود

نکته: پمپ های آب خانگی تاثیر زیادی در سرد و گرم شدن آب مصرفی با سیستم پکیج شوفاژ دیواری دارند

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران

پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور حده اقل باید در سال یک بار سرویس کامل بشود به همراه اسید شوئی ونعویض تعدادی قطعات مانند سنسور ها و واشر و اورینگ ها که ما در شرکت خدمات فنی مهرگان پارس حاظر شدیم تا به شما مشتریان عزیز در تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور غرب تهران خدمت رسانی کنیم

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

اگر از تاریخ ضمانت نامه دستگاه مانده باشد ما شما را نیز میتوانیم راهنمایی کنیم تا بدون هزینه مشکل پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را حل کنید و اگر تاریخ ضمانت نامه گذشته باشد ما نیز نیروی متخصص خود را اعزام میکنیم تا هر چه سریع تر شما را در امر تعمیر پکیج ایران رادیاتور به شما کمک کنند تا مشکل شما رفع کنند

امروزه پکیج شوفاژ دیواری کم کم جاگزین موتورخانه های مرکزی شده است که نسبت به یکدیگر مزایا و معایب خود را دارند

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

برخي از مشکلات رايج در پکيج ديواري ایران رادیاتور را در ادامه مطلب بهش اشاره مي‌کنيم و همچنين علت بوجود آمدن مشکل و روش هاي رفع آنها را توضیح میدهیم تا خود شما بتوانید در تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور دست به کار بشویدعيب :

کار نکردن پمپ پکيج

علت :

قطع شدن اتصال برق به پمپ. سوختن پمپ پکيج جام شدن پمپ پکيج خراب شدن برد پکيج

رفع عيب :

تست کردن اتصال برق ورودي و فيوز تعويض پمپ پکيج تعويض برد پکيجعيب :

پايين بودن دماي آب مصرفي

علت :

رسوب داشتن مبدل، کم شدن فشار گاز، خراب شدن سنسور آب گرم مصرفي

رفع عيب :

شستشوي مبدل ثانويه تماس و اطلاع به اداره گاز تعويض سنسور آب مصرفي


عيب :

مشعل به حالت انفجاري روشن ميشود

علت :

افت فشار گاز تنظيم نبودن فاصله چيني جرقه تا برنر

رفع عيب :

تنظيم فشار گاز از روي شير کنترل گاز الکترود را با فاصله ۳ الي ۵ ميليمتر تنظيم کنيد.عيب :

خاموش شدنو روشن شدن مکرر مشعل

علت :

پرشر هوا مشکل دارد يون تنظيم نيست حد فاصل زمان خاموش شدن و شروع به کار دستگاه کم است .

رفع عيب :

پرشر هوا دو شيلنگه شود و دريچه بالاي دستگاه باز شود { در صورت نياز تعويض گردد } الکترود را با فاصله ۳ الي ۵ ميليمتر تنظيم کنيد. ولوم تنظيم داخل برد P3 را کمي چرخانده تا فاصله زماني استارت مجدد پکيج بيشتر شودعيب :

بوجود آمدن سر و صداي نا متعارف در پکيج

علت :

وجود هوا در پکيج و عدم هواگيري ايرونت خرابي روتور پمپ رسوب داشتن مبدل خرابي فن

رفع عيب :

انجام هواگيري و تست هواگيري خودکار تعويض روتور پمپ رسوب زدايي مبدل تعويض فن

تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور

تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور

تعمیر کار پکیج ایران رادیاتور

تعمیر کارانی کاملا حرفه ای و دوره دیده به همراه مدارک و تاییدیه از طرف سازمان فنی حرفه ای کشور و اموزشگاه فنی دما صنعت با مدیریت مهندس مجید آهی

09128696191-09354401162 مهندس منتظری جهت هماهنگی

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیرات  پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر تمامی مدل های ایران رادیاتور در محل و عیب یابی سریع و استفاده از قطعات اصلی و شرکتی البته در بحث تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور تعمیرکاران حرفه ای کمتر به دنبال تعویض قطعات مصرفی میباشند و بیشتر سعی بر تعمیر آنها را دارن البته بعضی قطعات قابل تعمیر نمیباشند مانند ntc های مدار گرمایشی و مدار مصرفی یا ترموستات حد دستگاه و دیگر قطعات مصرفی اما قطعاتی مانند فلوسوییچ یا فلومتر یا برد تا حدودی قابل تعمیر میباشند در تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور باید این را در نظر داشته باشید حتما قطعات تست بشوند و اگر معیوب میباشد تعمیر یا تعویض بشود که متاسفانه برخی همکاران برای پیدا کردن عیب دستگاه بدون تست کردن شروع به تعویض قطعات میکنند تا عیب را پیدا کنند

09128696191-09354401162 همین حالا تماس بگیرید

با استفاده از پكيج دیواری ایران رادیاتور ديگر احتیاجی به اشغال فضايي به نام موتورخانه در ساختمان نخواهد بود .پكيج دیواری ایران رادیاتور جايگزين خوبی براي سيستم هاي حرارت مركزي سنتي می باشد كه حین تامين گرمايش مطبوع و آب گرم واحد هاي مسكوني ، فاقد خیلی از اشكالات و محدوديت هاي موتور خانه است و رفاه بيشتري را برای ساکنین آپارتمان فراهم مي كنند .

ارور های دریافتی از پکیج ایران رادیاتور مدل L24

E1: .....

E2: .....

E8:ترموستات حد عمل کرده است

E10: .....

E12 - E30 - E99 : معیوب بودن برد دستگاه

E31:اشکال در ترمیستور مدار شوفاژ

E32:اشکال در ترمیستور مدار شوفاژ

E41:اشکال در ترمیستور مدار مصرفی

E42:اشکال در ترمیستور مدار مصرفی

E50: فن خاموش است اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت وصل میباشد

E51:فن خاموش است اما پرشر سوییچ هوا در وضعیت قطع میباشد

E81:......

E88:پکیج بیش از حد گرم شده است

AF: ......

>