تعمیرات پکیج دیواری گلدیران

اگر می‌خواهید بدانید مدل‌های پایونیر و پرستیژ ازپکیج‌های دیواری گلدیران را راه‌اندازی کنید و آنها را در حالت زمستانی قرار دهید این مطلب را بخوانید تا با نحوه تست پکیج در زمان عدم گرمایش رادیاتورها آشنا شوید.:

پکیج دیواری گلدیران به گونه ای خاص طراحی گردیده و توانسته نظر تمامی انبوه سازان، مهندسین ساختمان و تمامی افرادی که در صنعت ساختمان فعالیت می نمایند را به خود اختصاص دهد و بعد گذشت کمتر از ۵ سال سهم فروش خود را به بیشترین آمار رسانیده است.

این پکیج در دو مدل پرستیژ و پایونیر به گونه ای زیبا طراحی گردیده است و در ساختمان های لوکس و همچنین در ساختمان هایی که کیفیت، اهمیت زیادی دارد، توانسته طرفداران زیادی داشته باشد. قطعات بکار گرفته در پکیج گلدیران ۱۰۰% اروپایی بوده و تحت لیسانس کمپانی های بزرگ در انگلستان طراحی و ساخته می شود.

در مقاله تعمیرات پکیج دیواری گلدیران اشاراتی به برخی ایرادات میکنیم

تعمیرات پکیج دیواری گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

این پکیج ها در دو مدل فن دار و بدون فن مطابق با نیاز هموطنان عزیز ساخته میشود و توانایی گرمایش ۱۷۰ تا ۲۸۰ متر مربع را دارا می باشد و بخاطر داشتن پمپ قویتر به نسبت سایر رقبا قابلیت انتقال آب را تا ارتفاع ۶ متر محیا نموده و بهترین پکیج دیواری برای استفاده در سیستم گرمایش از کف می باشد. پمپ آب پکیج دیواری گلدیران، ساخت شرکت گراندفوس دانمارک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ در جهان می باشد و به همین علت بهترین آمار را از نظر عدم خرابی پمپ به خود اختصاص داده است در تعمیر پکیج گلدیران تغریبا میشه گفت کمترین خرابی از پمپ گرمایشی میباشد.

تعمیر پکیج گلدیران

توجه : شرکت گلدیران تنها شرکتی است که تمام لوازم جانبی برای نصب دستگاه نظیر : یک عدد فیلتر سختی گیر آب، ۳ متر لوله دودکش آلومینیومی، ۴ عدد شیلنگ فلزی و دو عدد شیر را دارا می باشد و هموطنان عزیز کمترین هزینه را برای نصب دستگاه پرداخت می نمایند و این هم یکی دیگر از مزایای استفاده از پکیج گلدیران می باشد.

شما میتوانید از مقاله تعمیر پکیج بوتان نیز مطالعه کنید

پکیج گلدیران پرستیژ

تعمیر کار پکیج گلدیران

تعمیر کار پکیج گلدیران

شما میتوانید با تماس با دفتر خدمات فنی مهرگان پارس و ثبت آدرس خود از خدمات نعمیر پکیج دیواری گلدیران توسط تعمیر کار پکیج گلدیران که دوره های مختلفی را گذرانده اند و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور مدرک خود را گرفته اند بهره ببرید

شما میتوانید از مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیز مطالعه کنید

تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

بطور کلی تمامی مدل های پکیج های دیواری گلدایران (ال جی) از نوع دو مبدله و فن دار می باشند. حداکثر فشار آب در پکیج های گلدیران، 5 bar و حداقل فشار کاری در این پکیج ها 0/3 bar می باشد. جهت جلوگیری از تشکیل رسوب املاح آب در مبدل حرارتی پکیج های دیواری گلدیران (ال جی)، خرید و نصب رسوب گیر در مسیر لوله آب ورودی به پکیج توصیه می‌شود. دامنه تنظیم دمای آب گرم مصرفی در تعمیر پکیج گلدیران (ال جی) 35 الی 60 درجه سانتیگراد است. این پکیج ها دارای راندمان حرارتی بالا (بیشتر از 90 %) می باشند. پمپ سیرکولاتور آب گرمایش شوفاژ تعبیه شده در پکیج های گرمایشی دیواری گلدیران با قابلیت انتقال آب با هِد 6 فوت، ساخت شرکت گراندفوس دانمارک می باشد.

شما میتوانید از مقاله نصب پکیج نیز مطالعه کنید

تعمیرکار پکیج گلدیران

تعمیرکار پکیج گلدیران

تعمیرکار پکیج گلدیران

در تعمیرات پکیج دیواری گلدایران ال جی سیستمی وجود دارد به نام سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی . البته این سیستم تنها زمانی فعال می شود که پکیج به برق متصل و فشار آب داخل پکیج حداقل یک بار و گاز پکیج نیز وصل باشد. اما در هر صورت برای جلوگیری از مشکل یخ زدگی پکیج دیواری گلدیران، بهترین کار پرهیز از نصب پکیج در محل هایی است که امکان یخ زدگی آب در زمستان وجود داشته باشد، مانند فضای خارجی و بالکن در غیر اینصورت مجبور میشوید به تعمیرکار پکیج گلدیران مراجعه فرمایید.

تعمیرات پکیج دیواری گلدیران

تعمیرات پکیج دیواری گلدیران

تعمیرات پکیج دیواری گلدیران

اگر در نصب پکیج دیواری گلدیران از دودکش دو جداره یا کواکسیال استفاده کنید، که نوع مناسبی از لوله دوکش محسوب میشود، هوای مورد نیاز برای سوختن شعله پکیج از طریق جداره داخلی دودکش از محیط خارج آپارتمان تامین خواهد شد. بدین ترتیب، میزان اکسیژن و رطوبت هوای داخل آپارتمان کاهش نمیابد و شعله به خوبی میسوزد و شما نیازی به تعمیرات پکیج دیواری گلدیران نخاهید کرد.

تعمیر پکیج گلدیران

 تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر پکیج گلدیران

طبق توصیه شرکت ال جی، برای هر پکیج دیواری گلدیران باید یک دودکش مجزا مستقیماً تا پشت بام ساختمان نصب شود و استفاده از دودکش مشترک با سایر وسایل صحیح نیست.

تعمیر برد پکیج گلدیران

 تعمیر پکیج گلدیران

تعمیر برد پکیج گلدیران

یکی دیگر از مشکلاتی که میتواند در پکیج پیش آید معیوب شدن برد دستگاه میباشد که نیاز به تعمیر و در برخی مواقع مجبور به تعویض هستیم

پکیج گلدیران پرستیژ

 پکیج گلدیران پرستیژن

پکیج گلدیران پرستیژ

پكيج ديواري به دليل نداشتن منبع ذخيره آب گرم ، امكان گرم كردن رادياتورها و نيز گرمايش آب گرم مصرفي رابه طور همزمان ندارد و در طراحي سيستم ، اولويت با گرم نمودن آب گرم مصرفي است . پس از باز شدن شير آب گرم مصرفي تمام قدرت دستگاه صرف گرم كردن آب گرم مصرفي مي شود و اگر شير آب گرم ، به طور طولاني باز بماند ، رادياتورها سرد مي شوند .لازم است در مصرف آب گرم به اين نكته توجه نمود كه به هنگام استفاده از پكيج ديواري ، نبايد شير آب گرم در زمستان ، زمان طولاني باز بماند تا رادياتورها سرد نشوند .

پکیج گلدیران پایونیر

  پکیج گلدیران پایونیر

پکیج گلدیران پایونیر

بطور کلی پکیج های ال جی (گرمایشی دیواری گلدیران) با طراحی و تکنولوژی انگلستان، مجهز به قطعات اروپایی هستند و در دو مدل Pioneer و Prestige تولید و عرضه می شوند. پکیج دیواری گلدیران در ظرفیت ۲۴۰۰۰ و ۲۸۰۰۰ با نام تجاری پرستیژ به صورت کنترل دیجیتال و در ظرفیت ۲۶۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ با مدل تجاری پایونیر به صورت کنترلی آنالوگ تولید و عرضه می شود.برای محاسبه ظرفیت پکیج دیواری مورد نیاز گلدیران باید به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان توجه نمود.

هواگیری پکیج گلدیران

   هواگیری پکیج گلدیران

هواگیری پکیج گلدیران

ابتدا دستگاه گرمایش مرکزی ( پکیج دیواری ) را خاموش می کنیم و سپس بعد از گذشت چند دقیقه تک به تک و از طریق پیچ های هواگیری که در انتهای هر رادیاتور می باشد ، عمل هواگیری را انجام می دهیم و در نهایت فشار دستگاه را از طریق شیر پر کن تعبیه شده در قسمت پایین آن بین 1.5 bar تا 1.7 bar تنظیم و دستگاه را روشن می کنیم

در نصب و راه اندازی و تعمیرات پکیج دیواری گلدیران باید تعمیر کار به این توصیه ها توجه نماید.

فشار آب شهر در محل نصب پکیج دیواری گلدیران می باید در کمترین حد ۱ و حد اکثر ۳٫۵ اتمسفر باشد.

در صورتیکه قسمتی از مسیر دودکش پکیج دیواری، بصورت افقی(بیش از ۳۰ سانتی متر) باشد، استفاده از پکیج های فن دار توصیه میشود.

در صورتیکه محل نصب پکیج دیواری گازسوز در بالکن یا فضای باز باشد، باید از وزش مستقیم باد یا جریان تند هوا محافظت شود.

با توجه به هد پمپ سیر کولاتور در دستگاههای پکیج گرمایشی، حد اکثر طول لوله کشی افقی آب برای رادیاتور های شوفاژ حدود ۳۵ متر است.

کد های ارور پکیج گلدیران مدل پایونیر

E1:عدم تشخیص یا تشکیل شعله

E2:حرارت بیش از حد و فعال شدن ترموستات حد

E3:ایراد در مجموعه فن یا پرشر هوا

E4:کمبود آب در مدار گرمایش

E6: مدار مصرفی معیوب میباشد ntc

E7: مدار گرمایش معیوب میباشد ntc

E9:منجمد شدن سیستم گرمایشی

>